Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.16, 02:06   #14
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: CHP Kurtulsa O da Bizi Kurtarırsa... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Güzel ağbim Kartal.. Senin canının yandığı yönden bakıyorsun sadece...

Hiçbir TV CHP lilerin icraatlarını göstermiyor. Halk TV den o nedenle bahsettim. Diyarbakır Sur ilçesi aynı Suriye gibi oldu. Orada ölen masumlarda var. Onlar dile getiriliyor, yine tık yok... Suriye'nin de bu hale gelmesinden iktarın da payı var...

Suudiler gibi rezil bir ülke ile kanka haline geldik...

Neyse, valla ülkenin halini düşündükçe geriliyorum ben... Bu ülke manyak bişe oldu çıktı...

* * *

Konuya dönecek olursam, Bekir Coşkun'un bu yazısı dikkate alınmayacak bir yazı...

Gündem bu kadar yoğunken, CHP nin Ocak 15-16 sında yapacağı kurultay'a mı kaldı?????

Delegeymiş. Delege sisteminin kaldırılması ile ilgili CHP nin girişimlerinden bir gazetecenin haberi olması lazım, mutlak lazım....

Beni zorha CHP li yapacaklar ama olmam.. Ben daha sivriyim...

Öyle sıkmabaşa hoşgörülü yaklaşamam... Bunun giyim özgürlüğü ile de hiç ilgisi yok...

Ben sağlam muhalefet yapsın istiyorum, ama her konuda, işte sıkıntımız bu, fırsatını,açığını yakaladınmı vuracaksın, vatandaşıda arkana alacaksın, doğru düzgün anlatacaksın, TV ler vermiyor ise seçim bölgelerini dolaşıp oralarda anlatacaksın, biraz zahmetli ama katlanacaklar yoksa kurtuluş yok.
Yukarıda benim bahsettiğim olay kilşisel değil toplumsal zaten, eğilebilirdi, halada bir şansı var ödenen paralar ne olacak d,iye meclise soru önergesi verebilirler. Siyasi konuları anlıyorum her Tv kanalı vermiyor ama sosyal problemleri veriyorlar.

Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.