Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.16, 02:14   #16
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: CHP Kurtulsa O da Bizi Kurtarırsa... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal Mesajı göster

Ben sağlam muhalefet yapsın istiyorum, ama her konuda, işte sıkıntımız bu, fırsatını,açığını yakaladınmı vuracaksın, vatandaşıda arkana alacaksın, doğru düzgün anlatacaksın, TV ler vermiyor ise seçim bölgelerini dolaşıp oralarda anlatacaksın, biraz zahmetli ama katlanacaklar yoksa kurtuluş yok.
Yukarıda benim bahsettiğim olay kilşisel değil toplumsal zaten, eğilebilirdi, halada bir şansı var ödenen paralar ne olacak d,iye meclise soru önergesi verebilirler. Siyasi konuları anlıyorum her Tv kanalı vermiyor ama sosyal problemleri veriyorlar.

Halk TV Genel Müdür Şaban Sevinç Haziran seçimlerinde Samsun'ndan adaylığını koymuştu.. Haliyle seçilemedi..

Bu son seçimde tekrar koydu. Köy köy, mahalle mahalle, ev ev dolaştı.. Sonuç yine aynı, yaprak bile kımıldamadı.

Bir tv programında nerdeyse ağzından kaçırıyordu, programı dikkatli izleyenler rahatlıkla anlardı.. Bir cümlesinde; ne yaparsak yapalım, hepsi boş demeye getirdi, haklıydı...

Bizim millet cebine giren paradan anlar.

Bu ülkenin çoğunluğu sağ görüşten. Sol bir parti ne yaparsa yapsın, boşşşşş....

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.