Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.16, 02:22   #18
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161542
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: CHP Kurtulsa O da Bizi Kurtarırsa... | Bekir Coşkun

@Aristo, oldukça geniş ve kapsamlı yazmışsın, her bir cümlene yanıt vermek isterdim ama şu an veremem..

Alıntı:
İşte Kemal Kılıçdaroğlu tam da bu yüzden CHP' nin başına getirildi. İşte bu yüzden CHP' den ulusalcıları tasfiye ederek Atatürk düşmanlığı ve bölücülükleri yetmiyormuş gibi CIA ajanı oldukları açığa çıkmış kişileri CHP' nin sözcüleri yaptı.
Bak bu cümlen tamamıyle yanlış..

Hani zaman zaman deriz ya, düğmeye basıldı. O düğme daha bulunamadı, bilirsin..

Kılıçdaroğlu'nun nasıl başa geldiğini biliyoruz. Tv de canlı yayında, Melih Gökçek'i alt etmesiyle iyice sivrilip, halkın gözünde büyüdü.

O sıralar Bayka istifa edince yerine geçecek tek kişi oydu..

Başka sebep aramak, ilişkilendirmek komplo teorilerinden öteye gitmez.

Ulusalcılar küçük olsun, sadece benim düşüncemde olsun mantığında idi. Ki, öyle devam etse CHP nin oyları artmaz, kayıp bile yaşanırdı.

İktidara talip iseniz her zümreden oy almak zorundasınız.

Konunun vehametini hala anlamıyor gibi görünmeyin yahu.

* * *

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.