Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.16, 02:37   #21
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161454
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: CHP Kurtulsa O da Bizi Kurtarırsa... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal Mesajı göster

O zaman meclisteki güzel koltuklarda otursunlar.
Ben parti merkezlerini ziyaretten bahsetmedim vatandaşı ziyaretten bahsettim, kahvehaneler ve esnaflardan falan..
Herneyse bu saatte başım ağırdı, ısrarla beni konunun içerisine çekme, ben çıkmaya çalışıyorum
Benden bu kadar
Benim gördüklerimi görmen mümkün değil ki. Diğer tv ler vermez bunu. Ben genel merkezlerden bahsetmemiştim. Ev ziyaretlerinden bahsettim.

Eninde sonunda söylediklerimin çok yerli yerinde olduğunu göreceksiniz...

CHP başka görüşlere açık olmadığı zaman eleştirilmeli... Bize hoş gelmiyor ama yapılması gereken bu... Uzaydan oy ithal edilemeyeceğine göre???

Türk insanı ne istiyorsa, oraya meyillenip, sonra çaresine bakmak gerek... Başka da yapılacak birşey yok.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.