Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.16, 02:56   #23
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161562
Aldığı Teşekkür: 177624
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: CHP Kurtulsa O da Bizi Kurtarırsa... | Bekir Coşkun

Alıntı:
ana muhalefet partisinin lideri olmaya yetiyorsa, işte orda bir sorun vardır.
Var tabi sorun.. Sorun da belli. Kaçak göçek değil yani, yukarıda bahsettim, altını çizmedim ama koyu puntlarla belirttim.

Çalarça çalsın, ama yol yapıyor diyen insanlar var bu ülkede. rte istesin kolumu düşünmeden veririm diyen insanlar var. Karımı istesin veririm diyenler var, bilmem neresinin kılıyım diyenler var, peygamber ilan edenler var.... Var da var... Hepsini saymama gerek yok, bunları herkes biliyor...

Sorun belli... Kimse; yanlışı, hatayı başka yerde aramasın..

Bana çok karamsarsın demişsin birkaç mesaj önce. Karamsar değilim, gerçekçiyim.

40 günde kırk yalan söyleyen bir devlet adamı görmemiştim... Ona rağmen hala ayakta ise, kızacağım kitle bellidir.

Eğri oturup, doğru konuşalım. Bir sosyal demokrat akp ye oy vermez ise, bir akp li de CHP ye oy vermez.. Çok küçük oranları, orandan saymıyorum.

* * *

Bekir Coşkun bunları ne çabuk unuttu???

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.