Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.16, 02:51   #4
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1175
Mesajlar: 12,210
Ettiği Teşekkür: 51080
Aldığı Teşekkür: 44531
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Ha Sur ve Ha Suriye

Yazıdaki bu nokta çok önemli:

Alıntı:
İşin en vahim tarafı ise bahsi geçen beyaz Türkler ile beyaz Kürtlerin hiçbiri Türk veya Kürt değil hatta bu topraklarda ki herhangi bir kavimle, milletle zerre bağları bulunmuyor.
Kürtlerin çoğu aslında kürt.

Ama Türk diye bilinen tarafın c.başkanı gürcü, b.bakanı Kırım yahudisi, muhalefetin ilk lideri kürt, ikinci lideri resmen etnisitesi belirsiz, Selocan ise yine kürt.

Bu ülkenin en etkili insanları arasında Türk yok!

Ve bu bilinçli bir Amerikan kumpasıdır! Hem de belgelenmiştir!

Yani Türkleri Türkiye' nin başından uzak tutmak bir BOP planıdır...

...

Yazıda Marksist-Leninistlere de iyi bir gönderme var.

Gerçek marksist-leninistler asla ama asla ideolojilerinden taviz vermezler. BOP denen rezil proje ve emperyalizmin emellerine alet olan her kim ise o andan itibaren ideolojisinden feragat etmiş ve emperyalistlerin tetikçiliğine soyunmuştur.

Açık olan diğer bir mevzu ise; kürtlerin çok müthiş bir şekilde emperyalist efendileri ve bu dandik liboşlar tarafından şımartıldıklarıdır.

Bilmem nerde 5 bin kürt Saddam tafaından gazlanarak öldürüldü diye (Halepçe katliamı) dünyayı ayağa kaldıran kürtler ve ABD uşağı o güya solcular, Irak' da ABD, kürtlerin desteğiyle 2 milyona yakın arabı katlederken üç maymunu oynadılar.


Bu tam bir rezalettir.

Bir Marksist hem halkların kardeşliğinden bahsedip hem de halklar arasında ayırım yapmaz. Bir Marksist Halepçe' de 5 bin kürt öldürülürken koyduğu tepkinin 10 katını Irak' da 2 milyona yakın arap ABD ve kürtler tarafından katledilirken koymak zorundadır.

Nerde halkların kardeşliği? Halepçe' de öldürülen 5 bin kürt kardeş de, Irak' da kürtler sayesinde ABD tarafından öldürülen 2 milyon arap neden kardeş değil?

...

ABD ve siyonizmin çıkarlarına hizmet eden hiç bir kişi, örgüt, parti veya kuruluş solcu falan değildir!

Emperyalizm ile aynı ağzı kullanan her kişi, örgüt ve kuruluş solculuktan o anda feragat etmiş rezillerdir.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti