Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.16, 04:15   #24
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: CHP Kurtulsa O da Bizi Kurtarırsa... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Var tabi sorun.. Sorun da belli. Kaçak göçek değil yani, yukarıda bahsettim, altını çizmedim ama koyu puntlarla belirttim.

Çalarça çalsın, ama yol yapıyor diyen insanlar var bu ülkede. rte istesin kolumu düşünmeden veririm diyen insanlar var. Karımı istesin veririm diyenler var, bilmem neresinin kılıyım diyenler var, peygamber ilan edenler var.... Var da var... Hepsini saymama gerek yok, bunları herkes biliyor...

Sorun belli... Kimse; yanlışı, hatayı başka yerde aramasın..

Bana çok karamsarsın demişsin birkaç mesaj önce. Karamsar değilim, gerçekçiyim.

40 günde kırk yalan söyleyen bir devlet adamı görmemiştim... Ona rağmen hala ayakta ise, kızacağım kitle bellidir.

Eğri oturup, doğru konuşalım. Bir sosyal demokrat akp ye oy vermez ise, bir akp li de CHP ye oy vermez.. Çok küçük oranları, orandan saymıyorum.

* * *

Bekir Coşkun bunları ne çabuk unuttu???
CHP' ye oy verenlerin çoğunluğu zaten aleviler, sünni laikler ve benim gibi ehveni-şer aklıyla oy veren solcular...

Bu kitle az değil!

Memleketin % 25 küsürü.

Bir de AKP' ye karşı olan % 25 daha var.

@ReaL

Ben CHP' nin başında olsam... Ha benim gibileri bir kazaya kurban eder ya da Müjgan ile sevişme videomu piyasaya sürer beni engellerler... Yani bağımsızlıkçı, gerçekten laik ve gerçekten emperyalizme karşı bir insan asla bu Yeni CHP' nin başına gelemez.

Kumpas bu şekilde kurulmuş ve taşları bu şekilde yerlerine oturtmuşlar.

Kemal CIA ajanı bölücüyü ve Atatürk düşmanı yobazı CHP' nin başına getirip, ulusalcı insanları tasfiye ederken bunu CHP' nin menfaatleri için yapmadı. Ben şunu çok iyi biliyorum... Bir Kürt eğer Kamer Genç gibi değilse emperyalistlerin işine yaramaz ve tasfiye edilir... Ama Kemal gibiyse partinin başına getirilir...

CHP tabanı bu ülkede istatistiki olarak belirtildiği üzere memleketteki en eğitimli taban...

Bir AKgerizekalı AKP' ye arabası olmadığı halde ''çok otoyol yaptı'' diye oy verecek kadar salak...

Ama unutmayalım ki insanlar artık CHP' ye Atatürkçü, laik, cumhuriyetçi falan diye değil, ''eh işte en azından AKP' den iyidir'' diye oy veriyor. Ve Kemal denen gayrı-milli şahsiyet ise ''nasıl olsa laikler mecburen bana oy verecek'' diye fırsattan istifade ederek aslında AKP' nin önüne dikensiz bir gül bahçesi seriyor.

...

Ben ırkçılığı, milliyetçiliği, etnisiyetçiliği falan çoktaaaan dütleyip bir tarafa atmışım...

Ama...

Yahu bu ülke Türkiye ve bu ülkeyi yönetenler arasında bir tane bile Türk yoksa daha ben ne diyebilir, nasıl emperyalizmin işbirlikçileri sayesinde bu denli içsel bir olgu olduğunu anlatabilirim ki?

Ama ben asla emperyalistlerin ve işbirlikçilerinin önümüze serdiği bu ülkede bir Osmanlı ''saray hadımı'' olmayacağım... Asla!