Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.16, 16:28   #33
Deniz
Müdavim

Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 389
Ettiği Teşekkür: 14441
Aldığı Teşekkür: 15352
Rep Derecesi : Deniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği var
Ruh Halim: none
Standart Cevap: CHP Kurtulsa O da Bizi Kurtarırsa... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal Mesajı göster
Bizim burada mesela 50 veya 100 tane üyenin aidatlarını ya belediye başkanı, ya meclis üyeleri yada bir müteahhit gibi kallavi adamlar ödüyor e hali ile bu üyeler delege seçimlerinde nereye oy atar?
Zaten her birileri 50 kişinin aidatını ödese geriye benim gibi 3-5 zavallı kalıyor..
Ne partide söz hakkımız oluyor oda yetmiyormuş gibi birde burada darbe yiyoruz
Senin de bahsettiğiniz üç beş kişi il yönetimini yönetiyor sani özerlerine ölü toprağı serpilmiş örgüt yapısı var kendi yakınlarını delege yapmış kişilerde oluşuyor..

2 hafta önce seçim vardı bulunduğum ilde ben her zaman katılırım seçimli il kurultayına kazanacak il başkanı bellidir çünkü kendi yakınları..il delegesi ve genel merkez delegeleri en yakınları söylemek istediğim bu yapı ile CHP halkın umudu olamaz bu durum inanın ki beni çok üzüyor biz gençlik kolların büyüdük CHP de Yazılacak o kadar konu var ki...

Yenide yapılanmalı CHP Halkın umudu olması için..

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Deniz'in Mesajına Teşekkür Etti.