Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.16, 16:32   #34
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: CHP Kurtulsa O da Bizi Kurtarırsa... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Deniz Mesajı göster
Senin de bahsettiğiniz üç beş kişi il yönetimini yönetiyor sani özerlerine ölü toprağı serpilmiş örgüt yapısı var kendi yakınlarını delege yapmış kişilerde oluşuyor..

2 hafta önce seçim vardı bulunduğum ilde ben her zaman katılırım seçimli il kurultayına kazanacak il başkanı bellidir çünkü kendi yakınları..il delegesi ve genel merkez delegeleri en yakınları söylemek istediğim bu yapı ile CHP halkın umudu olamaz bu durum inanın ki beni çok üzüyor biz gençlik kolların büyüdük CHP de Yazılacak o kadar konu var ki...

Yenide yapılanmalı CHP Halkın umudu olması için..

Biz zaten genelbaşkanı falan eleştirdiğimiz yok, yapısal bozukluk var.
Ben kişisel eleştirsem ilk önce o sözcümüdür, mezar kaçkınımıdır Haluk Koç denen herifi eleştiririm.
Sözcü biraz sempatik olmalı

Bak buda sözcü idi.

Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.