Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.16, 21:07   #45
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: CHP Kurtulsa O da Bizi Kurtarırsa... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Var tabi sorun.. Sorun da belli. Kaçak göçek değil yani, yukarıda bahsettim, altını çizmedim ama koyu puntlarla belirttim.

Çalarça çalsın, ama yol yapıyor diyen insanlar var bu ülkede. Rte istesin kolumu düşünmeden veririm diyen insanlar var. Karımı istesin veririm diyenler var, bilmem neresinin kılıyım diyenler var, peygamber ilan edenler var.... Var da var... Hepsini saymama gerek yok, bunları herkes biliyor...

Sorun belli... Kimse; yanlışı, hatayı başka yerde aramasın..

Bana çok karamsarsın demişsin birkaç mesaj önce. Karamsar değilim, gerçekçiyim.

40 günde kırk yalan söyleyen bir devlet adamı görmemiştim... Ona rağmen hala ayakta ise, kızacağım kitle bellidir.

Eğri oturup, doğru konuşalım. Bir sosyal demokrat akp ye oy vermez ise, bir akp li de CHP ye oy vermez.. Çok küçük oranları, orandan saymıyorum.

* * *

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Oyları kimden alacak peki?

Trafolara kedi mi sokacak? Yoksa sandıkta hile mi yapacak?
@ReaL sorusuna hala cevap alamamış.
Ki bende bu cevabı birileri vermiştir umuduyla konuya girdim.

@Deniz'de CHP halkın umudu olacak şekilde değişmesi gerekiyor diyor.

İyi güzelde hangi halkın umudu olacak ki?

CHP oyu kimden alacak? Döt kılı olanlardan mı, karısını kızını değil kendisini bile vermekten söz edenlerden mi, yalayıp ıstıranlardan mı, çalarsa benim paramı çalıyor sana ne oluyor diyenlerden mi?

2002 Seçim sonuçları

2007 Seçim sonuçları

2011 Seçim sonuçları

2015 Seçim sonuçları

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.