Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.16, 23:14   #47
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13692
Aldığı Teşekkür: 9784
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: CHP Kurtulsa O da Bizi Kurtarırsa... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
@ReaL sorusuna hala cevap alamamış.
Ki bende bu cevabı birileri vermiştir umuduyla konuya girdim.

@Deniz'de CHP halkın umudu olacak şekilde değişmesi gerekiyor diyor.

İyi güzelde hangi halkın umudu olacak ki?

CHP oyu kimden alacak? Döt kılı olanlardan mı, karısını kızını değil kendisini bile vermekten söz edenlerden mi, yalayıp ıstıranlardan mı, çalarsa benim paramı çalıyor sana ne oluyor diyenlerden mi?

2002 Seçim sonuçları

2007 Seçim sonuçları

2011 Seçim sonuçları

2015 Seçim sonuçları

Peki siz AKP'nin kazandığı Antalya'nın, Eskişehir'in dinci olduğuna inanıyor musunuz?

Mesala bundan önceki seçimdi herhalde ellerinden gelen herşeyi ama herşeyi yaptıkları halde Yalovada neden Muharrem İnce'ye karşı kazanamamışlardı?

Malesef halkımız sadece cahil değil aynı zamanda saf. Halkla birebir temasa geçip anlamadıklarını anlatmak zorundayız.
Başka çaresi yok. %25 yetinelim diyorsak zaten konuşmamıza gerek yok.
Yetinmeyeceksek aynı şeyleri değil, başka şeyleri denemeliyiz diye düşünüyorum ben.

Yayın organları en büyük engelimiz. Bilhassa tv kanalları