Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.01.16, 02:32   #49
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161480
Aldığı Teşekkür: 177591
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: CHP Kurtulsa O da Bizi Kurtarırsa... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Bence tümüyle haklı değilsin Nabza göre şerbet vermeyi öğrenmemiz gerekir. Kılıçdaroğlu dünyanın en mükemmel insanı olsa; biri çıkıpta " ey vatandaşlarım bu şahıs alevi, biliyorsunuz değilmi" dedimi, Türkiye de seçmenin %80'ini kaybetti demektir. Sen bunu kimseye iyi insan, doğru insan ama diye izah edemezsin. Malesef böyle. Ecevit gibi her kesime hitap edebilmeli. Biraz külhanbey, biraz dinci, biraz kürtcü...hepsinden biraz olacak, yoksa başımızdakinlerden kurtuluşumuz yok
Yazdıklarım yanlış anlaşıldı sanırsam. Evet bir bakıma aşırıya kaçmadan nabza göre şerbet verilmeli diyorum ben de... Ama bu da yetmez, yetmiyor. Bu görüldü.

Türk milleti çıkarcı oldu çıktı. Önce kendini düşünür oldu. Türkiye ordan oraya savruluyormuş, küçük düşüyormuş, yanlış dış politika izliyormuş, dikta rejimine gidiyormuş, umurunda bile değil. Gündüz saatlerinde evlere ansızın girin, her bir evde saçma sapan evlendirme programlarının izlendiğine şahit olunur..

* * *

Bak hemen hemen hepimiz aynı görüşlerde olmamıza rağmen bir lider etrafında bile birleşemiyoruz, gündem bu kadar yoğun olmasına rağmen, konu kıtlığı olmamamasına rağmen CHP lideri veya CHP eleştiriliyor. Yani herşey bitti bu kaldı. Çok kere yazdım, yine yazıyorum. CHP nin başına kim gelirse gelsin, hiçbir şey değişmez, de ğiş mez. Bunun ısrarla söylüyorum.

@Basakca da belirtmiş, dediklerimi perçinleştirmiş adeta.. Kendimden örnek vereyim, ben ölsem de dinci bir partiye oy vermem, onlar da CHP ye oy vermez.

Din tandanslı bir devlet haline getiriliyoruz.. Çoğu kişi bunun farkında bile değil...

* * *

Konuyu açan @Redwine sanırım. Ben olsam bu konuyu açmazdım bile. Her gazete köşe yazarının yazısını paylaşacağız diye bir kural yok, mecburiyet yok.

Bekir Coşkun gibi çok sevdiğim değerli bir gazeteciye de bu yazıyı yakıştıramadım, ne zamanlaması doğru ne de yazılanların çoğu doğru. Delege sisteminin kaldırılmasını isteyen parti CHP... Bunu bilmesi lazım. Kanun teklifi verildi, akp tarafından red edildi. Bunu ben biliyorsam, önemli köşe yazarlarının da bilmesi lazım, kaçırmış demek ki.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.