Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.01.16, 17:45   #51
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161456
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: CHP Kurtulsa O da Bizi Kurtarırsa... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Böyle teslimiyetcilik olmaz

Nasıl yapacak bir şey yok? Millet cıkarcı olmuş. Evet öyle. Hala bu ülkede evladı ölmüş bir baba; yanlız bana değil diğerlerine de yardım edin. Buralarda kedi yaşamayacak evler var diyebiliyorsa; erdemli olan insanlarımızda var.

•••••••

CHP'yi tartışmasak ne olacak? Başkan seçilmesini önleyebilecekmiyiz.
Bu adamdan kurtulmanın bir yolu olmalı

Dip yapınca millet belki kendine gelir. Ben dip yaptığımızı sanıyordum, ama daha yapmamışız demek ki.

Çok iyi hatırlıyorum, kahvelerde büyüklerin siyasi olarak tek konuştukları şey kominizmin ne kadar kötü olduğu, dinsiz olduğu idi. CHP yi de o kefeye koyanlar bayağı çoktu. Taaa o zamanlardan beri o damlalar şimdi göl oldu.

CHP ye karşı bir nefret var, daha doğrusu sol partilere.

Adı akp olmaz, bilmem ne olur. Değişen yine birşey olmaz. Din yok mu bu din... Allah ile aldatmak en kolay yöntem.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.