Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.01.16, 02:24   #14
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Charlie Hepdo Aylan Bebek Karikatürü ile Tepki Çekti

Derginin duruşunu elbette biliyorum.

Ama bu karikatürün doğru olmadığıda bir gerçek. Bir mesaj vermek istiyorsanız sansasyonel yöntemler her zaman işlemeyebiliyor. Herkesin zekası yüksek değil. Herkes bu mesajı anlamasıda mümkün değil.

Bakın sağa sola "biz bunun içinmi dergiyi savunduk" deyip pişman olanlar var küfür edenler var var oğlu var. Bende başta kuşkulu yaklaştım "neresinden tutarsan tut elinde kalır" karikatürü dedim öylede çıktı zaten..

@Aristo kalem kullanmak hümanizme karşı bir davranış değil demişsin, Silah insan öldürebilir ama kalemde zehir yayabilir.. Fark yok yani biriyle direkt öldürürsünüz öbürüyle azmettirirsiniz. Sence bu karikatürden sonra bir baskın daha yeme şansları nedir? işte bu yüzden gerizekalılar diyorum. Bilerek koz veriyorlar. Yada bu karikatürü okuyan ırkçı faşistlerin "işte bakın müslümanlar böyle rerörörö" diye saf insanları kendi yanlarına çekme şansı ne kadardır?

Sen, ben anlayabiliriz belki (Benim için bu mesajın "ironi" olması iğrenç) ama dışarıdaki "insan" anlayamaz dostum ve evet onada bu mesajı iletmek için onun seviyesine inmen lazım.

@Mediter'in verdiği örnek güzel mesela gayet açıklayıcı bir örnek..

Hümanist biri değilim..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.