Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.01.16, 21:24   #3
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bebek Katili!..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Yazar her ne kadar bazıları ''oyy ne güzel yazmış'' da dese yazısını öyle bir bitirmiş ki; tamamen saçmalamış.

Yazı aynen şöyle bitiyor:

Benim PKK' ya karşı tavrım belli ama bu işin suçlusu da, sebebi de bu hükümettir.

Açık olan bir şey var; bu yazar gibi kafalarla muhalefet olmaz!
Yüreğine ,kalemine sağlık @Aristo,
Sabahtan beridir benzer şeyleri yazmak için elime laptopu alsam da ''Bu halktan, bu muhalefetten, bir cacık olmaz!'' Ne kadar yazsam da, dolduruşa gelmiş kişiler anlamaz.'' düşüncesiyle yazmaktan vazgeçtim.
Ama sen yazınca ''aynı fikirde olduğumuzu belirtmek adına'' bir şeyler karalamaya karar verdim.

Öncelikle, AKP İktidarı'nın (muhalefete danışmadan, onların fikrini almadan giriştiği ve sonunda b.ka sardığı her politikasından sonra) DEVLET sözcüğünün arkasına saklanmasını yiyen bu gibi yazılara ne demeli bilmiyorum.
PKK ile masaya oturup yıllarca, canciğer ''KANKA'' oluyor, devlet oturdu oluyor.
Haziran seçimi hezimetinden sonra, yıllardır ''AÇILIM'' yaygarasıyla canlandırdığı, Büyükşehir Belediyeleri yasalarıyla HDP'ye teslim ederek, silah stoklanmasına göz yumduğu PKK'yi düşman ilan ediyor.
Akan kanın, sorumlularından birisi PKK ise diğeri de AKP'dir. Bu unutuluyor, unutturuluyor.