Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.01.16, 22:57   #5
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177610
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Akademisyenlerin Bildirisinin Tam Metni

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Hükümet ''kürt açılımı'' yaparken bu bildiriyi solda sıfır bırakacak bir sürü söz, demeç ve etkinliğe göz yummuş PKK' nin liderleri ile görüşmüş ve onlarla bu ülkeye anayasa yapmaya kalkmışlardı. Bunlar suç ise cb ve bb başta olmak üzere tüm AKTAYFA gözaltına alınmalıdır.

Ve bu partinin seçmen kitlesi ne kör ve cahil bir kitledir...

Kürt açılımı yapılırken de aktayfanın arkasında, kürt düşmanlığı yapılırken de...

Memleket tamamen Rezalettinistan oldu.
Valla ben dediklerinin çoğunu iyi hatırlıyorum.

Geniş vaktim olsa, hepsini derler, toparlar alt alta sıralarım...

Öcalan'ı öven o kadar çok demeçleri var ki.

Şimdi cadı avı başladı. Bildiri doğru olabilir, yanlış olabilir. O ayrı. Bildiriye çeşitli bakış açıları ile de bakılabilinir. Bazı sözcükler çok sert ve acımasız. Bu bildiriyi alalede biri direkt söylese pek önemsenmez.

Bir bardak suda fırtına kopartılmaya çalışılıyor.

Tabi bir de bilinmeyenler var. Terörle mücadele eden güvenlik güçleri yerine kendinizi koyun desem, kimse koyamaz. Bazı şeyler anlatılmaz yaşanır. Ne zorluklar çektiğini çok iyi bilirim. Haksızın yanında hiç bir suçu olmayan insanda zarar görebilir. Bu hep olur, olmaya da devam edecektir.

Cumhurbaşkanı, herkesin Cumhurbaşkanıdır. Bu akademisyenlerin de Cumhurbaşkanı'dır. Ben onun yerinde olsam, bu tüm akademisyenleri saraya çağırıp yüz yüze konuşurdum. İşte o zaman sadece akp lilerin gözüne girmez, herkesin gözüne girerdi. Ama o kutuplaşmayı seçiyor ve haklı da çıkıyor, oylarını perçinleştiriyor.. Zira, belirli bir kitlesi olmayan parti idi. Oylarını kemikleştirmeye çalışıyor.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.