Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.01.16, 22:06   #6
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1167
Mesajlar: 12,159
Ettiği Teşekkür: 50945
Aldığı Teşekkür: 44353
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Akademisyenlerin Bildirisinin Tam Metni

Bir bildirinin tek unsuru ''kürtler'' olduğunda zaten o bildiriyi kaleme alanların hangi zihniyetten olduklarını anlamak hiç zor değil.

Şahsen epeydir bu ülkenin bölünmesini ve dolayısıyla da hem nüfus, hem de coğrafi olarak küçülmesini savunuyorum.

Gerçek sosyalistler taleplerini etnik hesaplara dayandırmazlar. Bu bildiri tamamen etnik hesaplara uydurulmuş ve tam da PKK' nın talepleriyle yoğrulmuş.

Yahu bu ülkede insanlar tüm Türkiye için sokaklara, meydanlara dökülüp tomalarla, gaz bombalarıyla, tazyikli, sularla, mermilerle, pusulara yatmış resmi ve sivil canilerle terör estirirken nerdeydiniz?

Dildirinize özne yaptığınız kürtler, ABD ile bir olup 2 milyona yakın arabı gözlerinizin önünde işkencelerden geçirirken, evsiz-barksız bırakırken, sinekler gibi öldürürken nerdeydiniz de şimdi utanmadan ''barış'' kelimesini ağzınıza alabiliyorsunuz?

...

Maalesef ben bu akademisyenleri PKK yardakçıları olarak förüyorum.

Başka halklarla empati kurup, onlar katledilirken ses çıkarmayanların bugün konuşmaya hakkı yoktur.

Ve bir kere daha söylüyorum: Bu ülke kesinlikle bölünmeli, PKK ve HDP' yi destekleyen tüm kürtler Türkiye' den ayrılmalı ve kendi devletlerini kurmalılar.

Bu insanlarla beraber yaşayarak asla ama asla refaha ve huzura kavuşamayız.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.