Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.01.16, 23:30   #8
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13692
Aldığı Teşekkür: 9784
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Akademisyenlerin Bildirisinin Tam Metni

@Aristo, devlet bölünsede o kürtlerle yaşamak zorundasın. Hiç kimse bulunduğu yeri bırakıp gitmeyecek.
Bu akademisyenleri kınım kınım kınıyorum. Bildiriyi kandilden biri yazsa farklı yazamazdı.
Tutuklamalara gelince..
Ben olsam bende dağa çıkardım diyen Bülent Arınçtan başlasınlar. Teröristleri THY Fransadan Türkiyeye getirtenden başlasınlar yada..
Parti kapatmayı yasaklayıp asıl terörisleri mecliste milletin vergileriyle besleyip alkışlattı diye bir şovmenle uğraşan zavallılarıda kınamayı unutmam tabi.
Göz göre göre 14 senedir duvara doğru tam gaz gittiğimizi göremeyen, kazandılar diye hatta sokaklara dökülüp halay çekenleride kınıyorum elbet.
Yazık çok yazık. Bir millette bu kadar g.z. bir arada nasıl olur.İnanasım gelmiyor