Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.01.16, 01:19   #8
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kravatlı Teröristler! | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
Bu anlamda (bence) Rahmi Turan'ın artık Sözcü Gazetesi'nde yeri olmamalıdır, daha fazla kişiyi etkileyip AKP saflarına çekmeden, Sözcü Gazetesi ile ilkişkisi kesilmelidir.
Aşırı abartmışsın Mediter.

* * *

Bak şimdi bir konuyu eleştirirken aynı hataya düşmek buna düşer. Hani fikir açıklama özgürlüğü?

Rahmi Turan'ın; Laik Cumhuriyet düşmanlığı yaptığı tek bir yazısını hatırlamıyorum, zaten bu mümkün değil. Kendim kadar eminim...

* * *

Yazıya gelecek olursam, ağır mı? Oldukça ağır. Bir iki kelimenin ucundan tutarak, konuyu bu şekilde şekillendirmek doğru da değil. Alel acele yazılmış maksadını aşmış bir yazı olarak değerlendiriyorum.

Bir kere Terörist olmak için silahlı olunması gerek... Aksi taktirde; HDP li milletvekilerinin hepsi terörist olması lazım.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.