Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.01.16, 01:49   #14
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kravatlı Teröristler! | Tokmak

@ReaL

Bildiriyi okudum. Açık açık "PKK" yada "Devlet" cümlesi göremiyorum.

Ha tabi PKK yandaşlarının kullandığı bazı kelimeler görüyorum. Ama bu kelimeleri bir tek PKK kullanmıyor. zaten kelimelerden taraf çıkarılamaz.

Diyelim ki PKK bildirisi olsun yada bu bildiri en çok PKK'ya yarasın, bu durumda devlet neden bu bildiriden gocunuyor? Bir kaç önemsiz akademisyenin topladığı bu imzalı bildiri için neden fırtına koparıyor?

---

O topraklarda yaşanan iç savaşta ne devlet haklıdır ne de devlete kafa tuttuğunu sanan pkk.. kaldı ki devlet gücünü kullanan hükümet, haklılığını; göz yumarak, görmeyerek, unutarak, çoktan kaybetmiştir. pkk ise bu süreçte zaten halkın gözünü boyadı. Çok güç topladı. şimdi ise bu gücünü kullanıyor.

Sözlerimden taraf tuttuğum sanılmasın, Bunun için Cehenneme gidebileceğimi bilsem yine tarafsız olmaya devam ederim.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.