Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.01.16, 01:49   #15
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39627
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kravatlı Teröristler! | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Farklı değil mi?

O zaman ikimizde aynı şeyi okuyup, başka başka anlıyoruz.

Daha önce tv de belirle pasajlarını dinlediydim. Sonra araştırdım, ilk okuyunca gayet masum görünüyordu, açıkçası tam da kendimi verememiştim. Sonra bir daha bir daha okuyunca bildirinin pkk ağzıyla yazıldığı açıkça görülüyor.

Tabi herşeye rağmen o sözkonusu akademisyenlere cadı avı yapılmasını doğru bulmak mümkün değil.

Bu gibi akademisylerin alası zaten mecliste mevcut.
Aslında bildiri sadece PKK/HDP ağzıyla değil tamamen BOP ağzıyla kaleme alınmış.

80 milyona yakın nüfusu olan bir ülkede sanki sadece bazı yörelerdeki kürtler yaşıyor.

Biz halk ya da millet derken kürtleri asla dışlamadık ve dışlamayız da; bu bopakemisyenler bu ülkede kürtten başka insan görmüyor. Bu bölücülüğün ta kendisidir.

Ve bir bildiriye ''barış'' kelimesini koymak onun rezil içeriğini asla değiştirmez.

Ki zaten son yıllarda ''süreç'', ''ateşkes'', ''müzakere'' ve ''barış'' gibi kelimeleri duyunca cinlerim tepeme çıkıyor...

Sahtekarlığın ''barış'' ambalağına konması beni asla kandıramadı ve kandıramayacak.

...

Ayrılsınlar... Kendi devletlerini kursunlar ve Kürdistan' da pekakademisyenlik yapsınlar.