Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.01.16, 02:14   #19
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kravatlı Teröristler! | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
Sonunda AKP ve MHP ile aynı saflarda buluştun ya @Aristo Tayyip ne kadar sevinse azdır.

Bense, bu şokla 5-10 yaş birden yaşlandım galiba
Sen daha üzerinden 2 gün bile geçmemişken benim ''Türkiye bölünmelidir'' düşüncemi desteklememiş miydin? Aynı daha önceleri defalarca olduğu gibi?

Burda geçmişte söylediklerimden farklı bir şey söylemiyorum.

Bu akademisyen bozuntuları liboşlaşmış eski solcular ve kürt kökenli PKK yandaşları.

Ben hala komünistim. Ve bundan da gurur duyuyorum.

Benim için sınır ve ilke şudur: Ya emperyalistlerden ve onlarla işbirliği yapanlardan yana olacaksın ya da onlara karşı...

Benim gençliğim zaten MHP denen Amerikan icadı milliyetçi sahtekarlarıyla ve son 13 yıldır da AKP' ye karşı mücadele ile geçti.

Beni nasıl bunlarla yan yana getirebildiğine şaşırdım.

Şu forumda kimse benim gibi açık açık komünist olduğunu yazmaya cesaret edememiştir... Belki de benden başka komünist yoktur?

Ama bir komünist hiç ama hiç bir şekilde emperyalistler, emperyalistlerin işbirlikçileri ve onların ezilen halklar aleyhine kurdukları planlara (mesela BOP) maşa olamaz. Oldukları andan itibaren zaten ideolojilerinden feragat etmişlerdir... Onlar bundan itibaren soldan sayılamaz.

Ya emperyalistler ve planlarından yana, ya da onlara karşı... Başka türlü solcu olunmaz!