Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.01.16, 02:23   #21
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kravatlı Teröristler! | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
MHP de nerden çıktı?

Aristo'nun o yazdıklarının MHP ile ilgisi ne ki?

Bildiriyi çok masum görmüşsün, aynı mı diye sordum, yanıt vermedin. Ben Ayşe öğretmenin konuştuklarını dinledim.. Bu bildirinin Ayşe öğretmeninin dedikleri ile aynı diyorsan ki diyorsun, gerçekten çok şaşırırım.

MHP ile aynı safta buluştun diyorsun ya, valla o zaman sende bu bildiriyi masum görmek ile; PKK ile aynı safta buluşmuş oluyorsun..
Sevgili @ReaL,
Ben bildiriyi, barışçı (hele hele tümü akademisyen)
bir grubun ifade özgürlüğü açısından ele aldım. Ve linç edilmelerine karşı durdum. Elbetteki AKP ve MHP yandaşlarının (hiç bir zaman) fikir özgürlüğü ile ilgili bir kaygıları olmamıştır ve olmayacaktır da. Bu söylediklerimi @Aristo'nun anladığını sanıyorum.
Üstelik de sen de benzer şekilde değerlendirmişsin.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Düşüncesi her ne olursa olsun açıklayanlara sahip çikmaması ayıp olurdu. Sahip çıkmaktan kastım, Akademisyenlere linç kampanyası düzenleniyor, isimleri yandaş medyada alfabetik olarak tam liste halinde yayımlanarak, hedef gösteriliyor.

Polis gece yarıları söz konusu kişilerin evlerine baskın yapıp evlerini arıyor, gözaltına alıyor, bazıları üniversitelerden uzaklaştırılıyorlar...

Bunlar normal diyen biri varsa, hiiiç demokrasiden söz etmesin.

Bakın ne güzel Sultahahmet meydanındaki saldırıyı unuttuk...

Davutlu saldırıyı yapanın Suriyeli olduğunu belirtip, bir türlü Işid diyemedi gitti... Sahi onlar öfkeli çocuklar idi.
Akademisyenlerin söylemlerini yıllardır HDP veya önceki partiler söylemiyor mu?
''Açılım'' Politikaları esnasında defalarca AKP'li yetkililer söylemedi mi?
Daha da kötüsü, elleri kanlı PKK teröristleriyle karşılıklı konuşulmadı mı? Davullarla zurnalarla karşılanmadı mı?
HDP'ye oy veren (yaklaşık) 6 milyon seçmen de aynı söylemlere oy vermiyor mu?
Peki onlara dokunulmuyor, ses çıkarılmıyor da, akademisyenlerin mi linç edilmesi lazım?
Ben bildiriyi masumane görmüyorum ama çifte standardı kabullenmiyorum.
PKK ezilmelidir ama daha önce de defalarca yazdığım gibi PKK teöröünü bitirmenin yolu, (PKK'yı destekleyen, silahlandıran, koruyan) Barzani ve Amerika'ya tavır almaktan geçer.
Fikir ifade eden akademisyenleri asmaktan değil.