Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.01.16, 04:47   #24
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kravatlı Teröristler! | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
Sevgili @ReaL,

Ben bildiriyi, barışçı (hele hele tümü akademisyen) bir grubun ifade özgürlüğü açısından ele aldım. Ve linç edilmelerine karşı durdum. Elbetteki AKP ve MHP yandaşlarının (hiç bir zaman) fikir özgürlüğü ile ilgili bir kaygıları olmamıştır ve olmayacaktır da. Bu söylediklerimi @Aristo'nun anladığını sanıyorum.
Üstelik de sen de benzer şekilde değerlendirmişsin.

Akademisyenlerin söylemlerini yıllardır HDP veya önceki partiler söylemiyor mu?
''Açılım'' Politikaları esnasında defalarca AKP'li yetkililer söylemedi mi?
Daha da kötüsü, elleri kanlı PKK teröristleriyle karşılıklı konuşulmadı mı? Davullarla zurnalarla karşılanmadı mı?
HDP'ye oy veren (yaklaşık) 6 milyon seçmen de aynı söylemlere oy vermiyor mu?
Peki onlara dokunulmuyor, ses çıkarılmıyor da, akademisyenlerin mi linç edilmesi lazım?
Ben bildiriyi masumane görmüyorum ama çifte standardı kabullenmiyorum.
PKK ezilmelidir ama daha önce de defalarca yazdığım gibi PKK teöröünü bitirmenin yolu, (PKK'yı destekleyen, silahlandıran, koruyan) Barzani ve Amerika'ya tavır almaktan geçer.
Fikir ifade eden akademisyenleri asmaktan değil.
Ben kırmızıladığım yerde neyi kast ettiğini gerçekten anlamadım...

Çünkü daha önce benim yazdığım yorumları desteklerken ve ben bu sefer de aynı senin benimle hemfikir olabileceğin bir tarzda bir yorum yaparken bana şu aşağıdaki yakıştırmayı yapıyorsun:

Alıntı:
Sonunda AKP ve MHP ile aynı saflarda buluştun ya @Aristo Tayyip ne kadar sevinse azdır.
Bense, bu şokla 5-10 yaş birden yaşlandım galiba
Ben gerçekten anlamadım. Nasıl AKP ve MHP ile bu forumda bunca yazdığıma rağmen yan yana getirilmemi anlayamadım.

Bunu ancak senin eski KSD ya da DıGıDıF' cı damarlarının kabarmasına bağlayabilirim.

Şurda devamlı ve sistemetik olarak yazdıklarıma bir ekleme/güncelleme niteliğinde bir yorum yapmışken senin sanki eski yazdıklarım ile çelişen bir yazı yazmışım gibi tutum almana doğrusu şaşırdım...

Ya da aslında senin onca yazı ve yorumlarından sonra bu türden bir çıkışına şaşırması gereken de ben miyim?

Aslında şaşırması gereken sen değil de ben olmalıyım...

...

Hayat zaten biraz da yol şaşırmalardan ibaret!..