Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.01.16, 09:07   #27
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kravatlı Teröristler! | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Komünizm ABD ve uşaklarının insanlığı korkuttuğu zalim bir canavar değil.
Sınırların, etnik farklılıkların, devletlerin, sınıfların ve paranın olmadığı özgür bir toplum idealidir. Ütopyadır. Hayaldir. Tamam!.. Varsın ütopya olsun... Komünizm ezenlerin, ezilenlerin olmadığı tek bir dünya ülkesidir... Bu itibarla ben hep bu ütopyadan yana olurum...
Ayrıca ben komünistim derken asla şu dandik ve dogmatik dangalaklar gibi düşünmem ve onlar gibi tavır almam.

Ha sıkı sosyal demokratım...

Ha aynı zamanda sıkı bir sosyalistim...

Ha özellikle de şu süreçte hepsinden de fazla Kemalistim.
Ayak üstü anca buraya kadar okudugum icin, zamanim olmadigi icin simdi tam anlaminla cevap yazamiyorum.

Sadece sunu diyeyim, Kemalist sayfalar olarak, Birak Mustafa Kemal, Kemal Sunal´in Bekciler Kiralinda´ki oynadigi sahisin bile yanina ulasamadiniz.

Ama merak etme, aksama daha fazla zaman ayiripta, daha ayrintili yazicagim, Resimleride esirgemiyecegim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.