Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.01.16, 11:39   #4
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21541
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu: ‘CHP Dava Partisine Dönüşmeli’

Beni bağışlayınız lütfen..

CHP'yi hak etmeyen, CHP yönetim kadrolarında olmaması gerekenlerin CHP saflarında olması, CHP'ye oy değil oy kaybettirmiştir. AKP hükümetleri, imam Tayyip ve şürekâsı Türkiye Cumhuriyetini ilkeleri ile, halkını yaşam biçimi, inanç biçimi ile, devlet gücünü ve oluşturduğu kadrolarla dönüştürmeye çalışıyor... Bunda çok büyük ölçüde muvaffak olmuştur. Dönüştürmeye karşı en etkin mücadele CHP yönetiminden gelmesi gerekirdi gelmedi. Malum Salı konuşmaları ve horozlanmalarının dışında ve parti içinde popüler olmuş genç, idealist bir iki vekilin dışında muhalefet sesi duyulmadı!

Kim demiş CHP dava partisi olmalı diye halt etmiş! CHP kuruluşundan, amblemi olan 6 okun açılımından, Atatürk ilke ve inkılaplarından, muasır medeniyet seviyesine varma öngörü hedefinden ve Kemalizm olarak anılacak tüm öngörüleri ile zaten dava partisidir.

Yönetim kadroları Atatürk ilke ve inkılaplarını, evrensel insan hak ve özgürlüklerini, kaybetmeye çalıştığımız değerleri halka anlatmanın yolunu bulabilir ve davalarını anlatabilirse davaya sahip çıkmış olurlar. Uzun zıbınları, kafalarındaki yarım metre çaputlu AKP kadınları kadar kapı kapı dolaşıp faaliyet göstermeyenler, elbette CHP'ye layık olamazlar.