Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.01.16, 13:15   #28
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32316
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kravatlı Teröristler! | Tokmak

@ReaL

Sen çatışmaya giren Polis yada Askerin yaşadığı mağduriyeti yazıyorsun. Onların işi bu eğer arı kovanına çomak sokarsan arı seni ısırır misali.

Arı kovanını çoğaltan devlet anlayışı bugün kendi gücüyle o kovanları yakmaya çalışıyor. Polis ve Asker bunları neden sorgulamıyor acaba? anlamadım? devlet anlayışı mı?

Ben şehit cenazelerine üzülemiyorum, çünkü onlar bu işe atılırken neye imza attıklarını çok iyi biliyorlar. (Askerler hariç onlara üzülürüm bak onlar halk çocuklarıdır polislere asla..Ha tabi arkalarında bıraktıkları zavallı çocuklara üzülürüm o ayrı. Ben o çocuklardan biri olsaydım şehit çocuğu gibi davranamazdım)

Ben sana başka mağdurlar gösterebilirim mesela bu iç savaş başladığından beri iş yapamayan esnaflar, okula gidemeyen çocuklar, yanlışlıkla(!) öldürülen insanlar. Bunlar medyaca zaten gösterilemiyor. Gösterilemeyen birşeyi tahmin etmekde çok kolaydır.

Olay bu kadar belirsiz işte ve böyle belirsiz bir ortamda bu bildiriyi imzalayanları teröristlikle suçlanıyor ben anlam veremiyorum ne yapmış bu akademisyenler? bomba eylemimi yapmışlar? ahh..

Emin olun PKK'yı bitirmenin çok iyi yolları var. Ama devlet gücü PKK'yı kesinlikle bitirmek istiyor mu? soru bu. Bir Kuklacı neden kendi kuklasını yok etmek istesin ki? sanmıyorum. Ha yine saflığa yatıp inanalım bitirmek istiyor böyle biter mi? yine sanmıyorum.

Eğer 7 haziran sonrası yaşanan bunca ölüm kaos olmasaydı AKP'nin bu oy oranını rüyasında bile göremeyeceğini unutmayın. Bu "terör kartı" iyi satıyorsa devlet yine bu "kartı" yedeğinde tutacaktır ha satmıyorsa sonu gelmişse evet devlet "kartı" yakar.

Korku ile yönetilen bu coğrafya ne zaman huzura erecek? Eğer siz bu cevaba "evet sonunda bitecek diyorsanız" polyanna diyarında size iyi şanslar. Ama cevap "hayır bununla savaşmak zorundayız" ise.. ehh gerçek dünyaya hoşgeldiniz demek istiyorum.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.