Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.01.16, 22:44   #32
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1430
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32413
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kravatlı Teröristler! | Tokmak

HDP'li değilim, HDP'ninde nasıl parti olduğunuda biliyoruz. Benim gözümde MHP'den farkları yok. İkiside etnik siyaseti güdüyor ve ikiside bu yüzden kaybediyor ve trajikomiktir ikiside bu ülkede muhalefet partisi olarak görünüyorlar. Söylediklerine katılıyorum. HDP tabanında maalesef feodal düzenin koruyucularıda bulunuyor.

Sorunu çok güzel anlatmışsın. Yazdıklarını okuyunca derin düşüncelere dalasım geliyor.

O yüzden keşke "medeniyet" gücüyle orda olunsaydı. Yada şöyle geçmişe gidiyorum. Bir zamanlar sağcı ve atatürkçü geçinenlerin çoğu "Köy Enstitüleri"ni kapatmasaydı bugün ne aşiret olurdu nede ağa.. O aşiretler ve ağaların pis düzeninden kaçanlar daha kötü bataklığı yani PKK yı tercih ediyor devlet napıyor seyrediyor..

Ben bu yüzden kızgınım işte bunu söylediğimiz an "devlet napsın" deniliyor "pkklısın sen vatan hainisin" deniliyor. Devletsin bir sürü imkanın var, tayyibe kaç kişi bugün saydırmış diye tutuklamalar yapacağına kaynakları buna ayırsalar yeni proje oluşturup en kısa sürede doğuyu kalkındırmaya çalışsalar..

Çok iyimserim biliyorum.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.