Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.01.16, 01:09   #4
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161519
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Bu CHP Toparlanır mı? | Emin Çölaşan

Sevdiğim çok değer verdiğim bu gibi gazetecilerin bir kaçı arada bir de olsa tv lere çıkıyor.

Yahu biri de desin ki, CHP şunu şunu yaparsa yüzde 40 civarı oy alır.

Ben çok merak ediyorum, CHP ne yaparsa oyunu yükseltir... Çarşaflıya Atatürk rözeti takıldı, hepimiz zıpladık. Türbanı serbest bırakılması için akp ye destek oldu, yine zıpladık.

En son seçim beyannamesini herkes hatırlar, zira daha çok taze. Asgari ücreti 1.500 TL yapacağız denildi, çiftçiye verilen mazottan ek vergiler alınmayacak dedi, dedi de, dedi.. Sonuç? Malum...

Millet çıkarcı, sadece paraya tapar olmuş, ülke umurunda bile değil.

CHP derli toplu, en temiz kongrelerini yaptılar.

Heee, oy zamanı hele hele oy zamanı yaz mevsimine gelince, CHP ye oy verecek potansiyelinde olan kişilerin çoğu yazlıklarında, tatil yerlerinde keyf yapıyor.

Sonra da zıp zıp zıplayıp, ha bire eleştiriyor..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.