Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.01.16, 02:17   #6
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161502
Aldığı Teşekkür: 177609
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Bu CHP Toparlanır mı? | Emin Çölaşan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Senin anlamak istemediğin bir şey var. Sen hep kendi pencerenden bakıyorsun. çık ordan başkasının penceresine git oradan bak dışarıya

Kılıçdaroğlu'nun alevi olması bile oy alamaması için bir neden. Bu sağlıklı düşünen biri için saçma olsada muhafazakarların %80 için malesef böyle. Alevi =din düşmanı. AKP'den önce kimse yönetenlerin ne meshebiyle ilgilenirdi, nede milliyetiyle fakat şimdi en önemli kriter bu. Dürüstmüş, iyi insanmış kimseyi ilgilendirmiyor. Neyin kongresi yapıldı ben anlamadım.
İnanmamak serbest tabi ki mesleğim gereği herkesten fazla insanlarla haşır neşir oldum... Her konuda çekinmeden rahat da konuşurum, o kişinin mesleği, işi, gücü neymiş, zenginmiş, fakirmiş, çöp toplayarak geçimini sağlıyormuş benim için hiç farketmez...

Millet cahil, hem de ne cahil, ohhoooo.. Herşeyi buraya yazmamın mümkünü yok tabi ki.

Kısaca, kendi penceremeden bakmıyorum. Kılıçdaroğlu'nun alevi olmasına değinmişsin, götürüsü de olabilir, getirisi de. Bu ülkede azınsanmayacak Alevi vatandaşlar da var. Israrla belirtiyorum. Allah ile aldatan bu ülkede prim yapar. Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok.

CHP nin başına kim gelirse gelsin hiçbir şey değişmez, değişmeyecektir.

Neyin kongresi değil, yapılması mecbur... Olağan Kongre...

Ha bu arada kendi penceremden değerlendireyim; CHP en iyi zamanlarını yaşıyor...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.