Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.01.16, 06:38   #9
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161533
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Bu CHP Toparlanır mı? | Emin Çölaşan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Defective1907 Mesajı göster
Zaten CHPliler "Aman arkamızdan hizipçi demesinler" diye tek adayla gittiler kongreye...

Yahu Kılıçdaroğlu kazansın veya kazanmasın, hiç değilse karşısında bir rakip olmalıydı...

Bir aday adayının aday olmak için gerekli %10 imzayı bulamaması tamamen uyuşukluktur...

Biri hesap sormalıydı kongrede...Mustafa Balbay da çok başarılı bir şekilde yapardı bunu...
Şimdi bu tür konulara sürekli yanıt veriyorum ya, sanılır ki CHP liyim, Kılıçdaroğlu'na aşığım. yok böyle bir şey. CHP nin il veya ilçe teşkilatı binasının yerini dahi bilmem. Ama siyaseti iyi takip ettiğimi rahatlıkla söyleyebilirim.

Mustafa Balbay'ın aday olması yanlış ötesiydi. Türk halkının aradığı liderlik vasıflarının hiçbirini taşımıyor.

Kılıçdaroğlu bana göre de başarılı değil. Bir parti lideri oyunu artıramıyorsa başarısızdır. Herşeye rağmen, hırsız olduğunu, yalancı olduğunu, dürüst olmadığını, çalışmadığını kimse söyleyemez...

Muharrem İnce, adaylıktan çekildiğinde (İyi de yaptı, yoksa yine sonuç kendi açısından hüsran olacaktı) Kılıçdaroğlu aday olması için teklifte bulundu, kabul görmeyince, PM adaylığına başvurmasını istedi, normal olarak o da kabul görmedi.

Mustafa Balbay kendini ne sandı da aday oldu, hala aklım almıyor...

Dünyayı sadece yakın çevresindeki yakın halkadan ibaret sanıyor olmalı.

* * *

Küçük bir soru; Hesap sorulmalıydı demişsin. Neyin hesabı sorulmalıydı?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.