Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.01.16, 07:21   #11
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177609
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Bu CHP Toparlanır mı? | Emin Çölaşan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
O zaman ben anlamıyorum demektir. Kılıçdaroğlu'nun oy aldığı kesimler beni ilgilendirmiyor, oy alamadığı kesim ilgilendiriyor ki, neden alamadığını anlamak istiyoruz.
Acaiplikle bir alakası yok.
CHP nin oy alamadığı kesim belli. Bu saatten sonra akp nin taktiğini gütse, taklit olur. Aslı varken taklide ne gerek var. Hem o zaman da sıkı CHP liler partiden uzaklaşır.

Valla ben bayağı bir karamsarım. Karamsarlığım da gerçeklerden kaynaklanıyor. 2015 Kasım seçimlerinde olmadık vaadlerde bile oy artmıyorsa, daha da dikiş tutmaz. Bu ülkenin vatandaşı sağ eğilimli, ne yapılırsa yapılsan sağ partiye gidiyor oylar.

İşte bu eleştiren gazeteciler bazı gerçekleri görmüyor. Tek çıkış yolu var...Milletin cebine canlı canlı para koyacaksın... Ev ev dolaşmak da yetmiyor, bu görüldü.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.