Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.01.16, 08:38   #15
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161595
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Bu CHP Toparlanır mı? | Emin Çölaşan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Defective1907 Mesajı göster
Mustafa Balbay, çok birikimli bir adamdır...Tayyip'in 4 ay hapsinin hala daha sömürüsünü yaptığı bir ülkede 6 sene(büyük bir kısmını hücrede) hapis yatmış ve hiç bir zaman sömürüsünü yapmamıştır...

Atatürk ve Cumhuriyet ilkeleri için yatmıştır, cinayet işlediği için falan değil...

Son derece düzgün, dünyayı da bilen bir kişi için yaptığın yorumları fazla cüretkar buldum...

Atatürkçülük'ten ve 6 ilkeden taviz veriliyor...

Bunun hesabı sorulmalıydı...

CHP Genel Başkanlığı makamını meşgul eden zat, ağzı dolu dolu "Atatürk" demeye korkuyorsa, koltuktan inmeli bana göre de hadi inmedi, bunun hesabını vermeli...
Cüretkar değil, gerçeğin ta kendisi. Bilgi birikimi siyasette pek işe yaramıyor. Sadece elit bir kesime siyaset yapılmıyor ki.

Geçen geçtiğimiz haftasonu lise arkadaşlarım ile gezi yaptık. Otobüste elliden fazla kişi vardı. Bildiğim kadarıyla (Yalan söyleyen yoksa) hepsi sol görüşlü kişiler. Erkek arkadaşlarım ile konuştuğumuzda Gürsel Tekin'in partiye yakışmadığı, Balbay'ın ise adaylığının hiç uygun olmadığı görüşleri vardı.

Balbay'ın katıldığı yüz programın 90 ını izlemişimdir. İzlerken bayılacağım sanıyorum. hımmm hımmm insanın içini bayıyor.

Valla ortada birşey yok ki hesap verilsin.. Burada sana göre, bana göre denklemi işin içine giriyor...

Atatürk ilkelerine vs. kimsenin baktığı yok... Neden anlaşılmıyor anlamıyorum. Atatürk, Atatürk dese oyu artmaz, bilakis düşerdi.

* * *

Konunun aslını hatırlayalım... CHP toparlanır mı?

Hah işte CHP bunları yaparsa oylarını artırır dediğim bir yazıya daha şahit olmadım...

Ben reçeteyi yukarıda belirttim... Avantayı seven millete avanta vereceksin.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.