Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.01.16, 12:08   #16
Deniz
Müdavim

Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 389
Ettiği Teşekkür: 14441
Aldığı Teşekkür: 15355
Rep Derecesi : Deniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği var
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bu CHP Toparlanır mı? | Emin Çölaşan

16-17 Ocak 'da CHP Kurultayını yaptı şahsen ben daha önce yorumlarımda değişimi savunan biriyim tabandan en üst tepesine kadar bu değişim gerçekleşmedi.
Basın takip etiğim kadarı ile CHP de hiç bir şeyin değişmediğini okudum ve üzüldüm gerçekten ne yazarlarsa yasınlar yapılacak tek bir şey var hiç bir zaman umudumuzu yetirmemeliyiz CHP örgütleri büyük iş düşüyor çok çalışmak iyi örgütlenmek köy belde de ilçede ve il örgütler ev ev dolaşarak CHP Anlatmalı gidilmedik yer bırakılmamalı hemen şimdi başlanmalı 2019 seçimlerine örgütü ile dimdik ayakta duran bir CHP olmalı ülkem halkım içi bende varım diye bilmeli inanıyorum ki bu işi başaracak gücü fazlası ile vardır .

GÖREV ÖRGÜTE DÜŞÜYOR..
ÜLKENİN CHP İHTİYACI VAR

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Deniz'in Mesajına Teşekkür Etti.