Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.01.16, 16:30   #14
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32405
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Mustafa Koç Hayatını Kaybetti

Medya yandaş veya muhalif yada sol tabiki onlar açık açık yazamayacaklar.

Kin duymuyorum. Zira kin duysam twitter ortamındaki akitler gibi "paralel, vatan haini din düşmanı" gibi argümanlar yada daha ağır küfürlerle leş yiyiciliğine başlardım. Zaten düşmanlarının çoğu "akılsız".. Onlarda bu "akılsız"lardan yararlanıp kamuoyuna kendilerini "masum" göstermekte "vatansever, atatürkçü, laikçi" göstermekte başarılı olacaklardır

Türkiye tarihindeki en zenginlerin eli mutlak kana bulaşmıştır. Kaosa sebeb olmuşlardır. Çıkarcılardır. Su nereye akarsa oraya kürek çekerler. Çekmeyenler ise silinirler devlet eliyle.. (Ciner grubu, Uzan Grubu) Koç ailesi için ne düşünüyorsam diğerleri içinde aynı şeyi düşünüyorum. Devlet eliyle güçlendirilen ve varlıkları devlet eliyle sağlamlaştırılan bu ailelerin insanlığa ne gibi yararları olabilir? Bu gerçek değiştirilemez..

Divan hotelinin arkasındaki kaybı "İhale" ise bende sana insanlığa yarattığı bir kayıp için ipucu vereyim "Tofaş İşçileri" Yani bir ordan bir burdan. Denge dedikleri düzende zaten bundan ibaret...

Benim ülkeye bir yararım yok olmazda ama zararımda yok.. Koç ailesiyle kendimi kıyaslamam zira onlardan biri bu yazdıklarımı okusa güler geçer çok sinirlenirse dava açar.. Korkum yok. Tek başına kalacağımı bilsem yine gerçeği söylemeye çalışırım.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.