Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.01.16, 22:57   #24
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161534
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Mustafa Koç Hayatını Kaybetti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Yazık oldu. Çok genç bir değerdi.
Allahtan rahmet diliyorum
Yapı Kredi Bankası, Tüpraş gibi büyük değerleri ülkeye kazandırdı. Bilinir, bu iki güzide şirket TMSF nin elindeydi, bir yabancı kuruluşa satılma durumu da vardı.

85 bin kişiye iş imkanı sağlayan Dünyanın en büyük 500 kuruluşun içerisinde yer alan tek Türk kuruluşunun Yenitim Kurulu Başkanı.

Kardeşi Ali Koç'da Sıkı Cumhuriyet sevdalısı, akp ye boyun eğmeyen kişilikte. Bayrağı teslim aldığında himayesinde çalışan işçilerin daha da rahatlayacağını umuyorum.

Bir yakınım Tofaş otomobillerinin bakım satış ve bakım yeri olan o zamanki ismi ile Egemak'dan emekli olduydu. Çalışırken piyasanın iki misli maaş aldığını biliyorum.

Her patron gibi Mustafa Koç'un da hataları illaki vardır, insanız sonuçta. Atatürk'e duyduğu sevgi bana yeter de artar bile. Gezi olaylarında, otelini gezicilere açıp, tedavilerini bile yaptırması nasıl bir aileye mensup olduklarını gösteriyor.

Merhum Mustafa Koç'un son paylaşımı..
Havana'daki Atatürk Büstü ve Ali Koç

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.