Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.01.16, 23:06   #17
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161457
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Askeri Personele de Cuma Namazı İzni

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Benim anlamadığım bir şey var. Cuma namazına giden memura neden mesai saatinde gittin diye bu güne kadar en bir savunma alındı ne de soruşturma açıldı. En azından 24 yıldır böyle bir şeyi ne duydum ne de gördüm. Giden arkadaşlara neden gittin diyen olmadığı gibi geride kalanlar da gidenin işini yapıyordu. Yani kuruma gelen vatandaş mağdur edilmiyordu hala da edilmiyor. Cuma namazına izin diye adlandıracaklarına 30 dakika olan öğlen tatillerini 60 dakikaya çıkarsınlar ya.

Bundan sonra bende "cumaya gittim dönecem" diye masama tabela asacağım.
O tabelayı koymanın tam zamanı

Sana kimse dokunamaz. Ama aynaya baktığında kendinden tiksinebilirsin de.

Bazı arkadaşlar cesaretten falan bahsediyorda, buradan atıp tutmak rüzgara karşı kılıç sallamak gibi birşey.

Kendimi bildim bileli bana doğru olan ne ise hep savundum, hangi platform olursa olsun benim için farketmez... Cuma için baskı yapıldım, içimden gelmediği için gitmedim, oruç için baskı yapıldı, baskı yapıldığı için inadına tutmadım...

Üstelik önemli bir teşkilattaydım da, teşkilata mensup kişilerin yüzde 85-90 civarı sağ eğilimli, neler çekmişim ben yahu... Lakabım da kominist idi, hiç de alakası yok. Kominizm insanları laçkalaştırır, uyuşuklaştırır, gelişmemiş olmaya mahkum eder.

Helal bana.. Bu öpücük ve çiçekler kendime..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.