Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.01.16, 23:46   #32
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13692
Aldığı Teşekkür: 9784
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Askeri Personele de Cuma Namazı İzni

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Ah Asena ah, bazen ben de senin düştüğün hataya düşüyorum. İzmir bu bakımdan biraz daha rahat. İçanadolu'da öyle yerler var ki, ohhoooo.. Ramazan ayında sıkıyorsa dışarıda ağzın oynasın... Diyarbakır'da ramazan ayında açık lokanta bulmak mümkün değil, açık olanların camlarını uyarı olarak kırıyorlardı...

Alkanağa'nın dediklerine katılıyorum.

* * *

Şunu da ekleyeyim; bu yaşıma geldim benim kriterlerime göre 2-3 müslümana denk geldim, hepsi bundan ibaret.

Yani bu müslümanlık yada din olabilir mi? Allah barbar mı? Dindar olmanın gereği laik olmaktır. Herkes benim inandığım gibi inanacak demeye kimin hakkı var? Allah kimseyi, avukat, hakim ilan etmedi.

Hepsiyle çatır çatır kavgamı ediyorum En dincisini yerin dibine sokarım . Benim etrafımda bunlarla dolu. Bunlar her yerde var