Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.01.16, 00:15   #47
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131031
Aldığı Teşekkür: 42517
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Askeri Personele de Cuma Namazı İzni

MASALLAH

Normalinde Konuyu dagitma kabiliyeti bendeydide, bana bile Tas cikartiyorsunuz yani.

Konu: Askeri Personele de Cuma Namazı İzni

Kendi Askerlik zamanimi, ay Pardon Izin zamanimi hatirima getirdigimde, Askeriyeyi 5Yildizli Kampla karistiranlar vardi.

Halbuki icimizde olan bazi ITLER, Askeriyeyi: Namussuz, Hirsizlarin dolu oldugu bir yer olarak adlandirmaya bile kalkti.

Eski üyeler Askerlik hikayelerimi hatirlarlar.

Gercek su´ki, bunu Problem olarak görmeye kalkarsak, zaten Askeriyenin icinde cözülebilecek bir durum, disaridan söz hakkimiz zaten yok!.

Tabiki yeniden öne atlayan Forumdaslarada tek bir soru sormak istiyorum.

Bunca sene, Sinagoglariniza gidebilmeniz icin, Pazari Tatil yaptikta, Sinagoglariniza gittinizmi?.

Farz edelim, Pazar degilde, Cuma Tatil günü yapilmis olsa, bu sefer ne kadar Bagiracaksiniz?.

Kiliselerine gidemeyenler yeniden öne cikmis, yahu Pazar günleri Saat 10 ila 12 arasi Can seslerinden durulmuyor, Camlari kapatmaya mecbur kaliyorum, 1985´ten beri, gelip bir Hiristiyan özür diledimi?.

Yilbasi gecesinde, Köln´de olan dava:

800´den fazla sikayet.

Burada sadece bir Yilbasi gecesinden bahsediyoruz!.

Davada, Müslümanlar Köln´ü basmis, Sex Skandallarina sebep olmuslar.

Bir aksamda, 800 tane sikayet, vallahi bunlar beni bile gecti.

Askerde Bir Aksamda anca 486 Sikayete sebep olabildim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.