Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.01.16, 15:52   #1
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5416
Ettiği Teşekkür: 97375
Aldığı Teşekkür: 135777
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap Ver Joe! | Rahmi Turan

Adam “Müstemleke kafalı”… Türkiye’yi Amerika’nın sömürgesi gibi görüyor.
Ülkemizi yönetenler de ne yazık ki bu saygısız adama “Eyvallah” diyor.
ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden’den söz ediyorum.
Bu yazı birinci sayfadaki TOKMAK-1’in devamıdır.
Joe Biden, İstanbul’da yaptığı görüşmelerde bizimkilere “Kıbrıs’ta barış yapın” diye talimat verdi. Yani “Kıbrıs’ı verin gitsin” demek istiyor. Bizimkiler ABD karşısında ezik! Ses çıkaramıyorlar! Bu gidişle Kıbrıs gitti-gider! Yazık!

ABD’nin 2 numaralı adamı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni “Katliamcı” olarak gösteren densiz akademisyenleri karşısına alıp görüştü ve bizim yönetime inat onlara destek verdi.
Bu arada Başbakan Davutoğlu’nun Joe Biden’e şu soruyu yönelttiğini öğrendim:
“Sayın Biden… Savunduğunuz akademisyenlerin imzaladığı bildiriyi okudunuz mu?
Size Amerika’dan bir örnek vereyim. El Kaide veya başka bir terör örgütünün ABD’de herhangi bir bölgeyi, işgal edip, silahlı teröristleriyle kapatması, devletin güvenlik güçlerinin oraya girmesine izin vermemesi ve sivil insanları hedef alması durumunda ne yapardınız?”
İlginç bir soru… Eğer Davutoğlu ona gerçekten böyle bir soru yöneltmişse, haklı ve doğru bir soru sormuş olduğunu düşünüyorum.
Evet, cevap ver Joe Biden! Böyle bir durumda Amerika ne yapar, söyle!

CHP Mars’a mı kaçtı?
............

Not: Yazının devamını okumak için tıklayınız.

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla