Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.01.16, 12:25   #9
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21549
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Üst Düzey Skandal!

Laik olanlara değil uygulamalara lâyık olanlara helâl olsun, uygulamaları alsınlar tepe tepe kullansınlar. Her zaman aklıma geliyor.. Medyatik olan eğlence dünyasından bir isim, hiç benim oyum ile dağdaki çobanın oyu bir olur mu demişti. Cümlenin ne anlama geldiğini anlamayanlar hemen itirazlara başlamıştı. Aslında bana göre eğitimli ile eğitimsizin oylarının bir olmaması gerektiğini savunuyordu çok kişi sonra anladı.

Ülkenin % 95 inin okur yazar olanının eğitim seviyesi ilk okul ise, 6 milyona yakın kadın çoğunluklu insan okuma yazma bilmiyor ve seçmen ise ve bunların verdiği oylar ile ülkem Türkiye AKP zihniyeti tarafından tüm milli ve idari değerlerinden alınıp, yobazlığın gericiliğin cenderesine sokulmuş ufalanıyorsa, o medyatik olanın söylediğine bu günde hak vermiyor değilim.

Ne yapmak lazım bir dönem yapıldığı gibi okumuşlar meclisi ihdas edip, bir tarafta avam meclisi, bir tarafta senato mu kuralım, ne yapalım? Cehaletimiz paçamızdan akıyor... Bunu söylerken ne kendime nede başkalarına paye çıkarmak niyetinde değilim ama ülke gerçekleri, cehalet, onun ortaya koyduğu AKP ve yöneticilerinin gerçeği ortada! Tüm bu olumsuz gerçekleri demokrasi deyip absorbe etmeye kalkarsak, olacaklar son 14 yıldan farklı bir şey olmaz.