Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.01.16, 22:48   #3
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39578
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: CHP'den Umut Kesildi.

Bizim ailede hatta sülalede dinci, gerici, bölücü, liboş falan yoktur. Çoğu' da CHP' den daha ileridedir. Hepsi bu Yeni CHP' ye küfürü basar ama her seçimde yine gider oylarını CHP' ye verirler.

Ve son seçimlerde ben de CHP' ye oy verdim... Hatta Ekmeleddin' e de oy verdim.

Global güçler ve CHP' nin K.K. takımı da zaten bu gerçeği biliyor. İşte bu yüzden Atatürk ilkelerine uygunsuz davranmaya devam ediyorlar. Biliyorlar ki, taban şikayet edecek, hatta ''CHP' ye oy vermeyiz'' diyecek ama seçimler geldiğinde elleri mahkum edilmiş bir şekilde yine CHP' ye oy verecekler.

CHP seçmen tabanının dev bir çoğunluğunun mecburiyetten dolayı CHP' ye oy verdiğini kendi sülalemden biliyorum.

CHP yönetimi, tabanının isteklerine gözlerini kapatan ve tabanının çok çok gerisinde kalmış zavallı bir partidir.

Zavallıdır çünkü insanlar gönül rahatlığüıyla değil, AKP karşısında mecbur kaldıkları için CHP' ye oy veriyor. O Kemal' de bu durumu biliyor ve kullanıyor.

...

Ben bir daha CHP' ye oy vereceğim diye asla masraf yapıp, kendime eziyet çektirmem. Seçim zamanı sandığa yürüme mesafesinde yakınsam ancak o zaman oy kullanırım. Hatta bu Kemal BOP' cu yüzünü daha da açığa vurursa, sandığı evime getirseler yine de oy kullanmayabilirim.