Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.01.16, 23:13   #4
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39573
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: AKP Hükümeti, Hala, Meşru mudur?

Teşekkürler @alamancı

Ben AKP' nin hayatta % 50 lere ulaşacağına inanmadım ve inanmıyorum. Hatta CB seçimlerinde Tayyip' in % 52 aldığına da inanmıyorum.

Tamam gerici güruh bizden Cumhuriyet tarihi boyunca 2 küsür kat fazla üredi ve ürüyor ama topluma, çevremize bakınca her 2 kişiden 1 tanesinin AKP' li olduğunu doğrulayan bir durum yok.

7 Haziran seçimlerinde AKP % 41' e yakın oy aldı di,ye hatırlıyorum. 4-5 ay sonra yapılan seçimlerde ise AKP % 49,5 OY aldı.

4-5 ay içinde 1-2 bombalı eylem neticesinde seçmenlerin % 10' a yakınının oylarını AKP ye verebileceği bence akıl ve mantık dışıdır.

Ve şu son Kasım seçimlerinde sanırım Doğu ve Batı arasındaki saat farkı nedeniyle oy verme işlemi 17 ve 18' de bitti... Sonuçlar 19' da açıklanmaya başlanacaktı.

Oy verme işlemi bitti ve daha 1 saat geçmeden oyların yarısı sayıldı ve AKP oy verme işleminin bitiminden 1 saat sonra % 52 ile önde!

Dikkat! Oyların ilk yarısı 1 saatte sayılıyor, geri kalan diğer yarısının sayımı ise 1 hafta sürüyor. Sanırım 2 kafta sonra da YSK kesin seçim sonuçlarını açıkladı.

Çok büyük global bir seçim manipülasyonuyla karşı karşıya kaldığımızı düşünüyorum.

Ama maalesef CHP ve MHP büyük oranda AKP' nin yedek kulübesidir ve bu seçim saçmalıklarını bırakın sorgulamayı, ağızlarına bile almadılar.

Benim görüşüm BOP denen rezil projenin devamı için AKP' yi gerekli gören global güçler ve AKP birlikte seçimleri tamamıyla manipüle ediyor.

Bu ülkede her 2 kişiden 1 tanesinin AKP' li olmasının mümkünatı yok.