Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.01.16, 00:45   #25
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39617
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: 3.Köprünün Ucunu İstiyorum İlle de

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Ey forum ahalisi uçunu isteyene hemen giriştiniz. Şiddete şiddetle karşı çıkarken yaman çelişkiye düşütünüz ne hikmetse

@Aristo dolar zengini angutu ret etti diyorsun ya; o kızın derdi koca değilki. Manken tabiri edilen türlerden. Artık gerisini sen anla

Bu tür programlara çıkanların amacının koca veya hatun bulmak olduğu kanatinde değilim.
Yok yok... O kız zaten boşanmış... Ve bu programlardan sonra yeniden eski kocasıylşa evlenmiş diye biliyorum.

Belki de kocasına evlendirme programından ''tehdit'' yolladı gizli gizli: ''Lan Abdullah, bak beni yeniden karın olarak almazsan başkalarına giderim haa!!..!!