Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.01.16, 11:22   #1
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 294
Mesajlar: 10,872
Ettiği Teşekkür: 131140
Aldığı Teşekkür: 42556
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Konsolosluktan HaberlerEssen Başkonsolosluğumuz tarafından verilmekte olan noterlik ve askerlik hizmetlerinde 15 Şubat 2016 tarihinden itibaren randevu sistemine geçilmesi öngörülmektedir. Diğer işlemlerde de bu yıl içinde randevu sistemine geçilmesi planlanmaktadır.

Yeni uygulamayla, vatandaşlarımızın ve diğer müracaatçıların Essen Başkonsolosluğumuzdaki bekleme sürelerinin kısaltılması ve sunulan hizmetin kalitesinin daha iyi bir seviyeye çıkartılması hedeflenmektedir.

Vatandaşlarımızın randevularını, esasen 2010 yılından bu yana e-pasaport başvurularında kullanmakta oldukları www.konsolosluk.gov.tr adresindeki randevu modülünden almaları gerekmektedir.

Sistemin verimli ve aksamadan işletilmesini teminen her bir başvuru sahibi için ayrı ayrı randevu alınması önem taşımaktadır. (Örneğin, Essen Başkonsolosluğumuza geldiğinde miras intikal vekaletnamesi düzenletmek isteyen bir aileden iki kardeşin her ikisi de randevu almış olmalıdır)

Başvuru sahiplerinin Essen Başkonsolosluğumuza gelmeden önce, işlemlerine ilişkin bilgi ve belgeler hakkında www.konsolosluk.gov.tr adresindeki web sayfasından bilgi almaları, tereddüt oluşması halinde ise telefonla veya konsulat.essen@mfa.gov.tr adresine mesaj göndererek doğrudan Essen Başkonsolosluğumuza ulaşmaları mümkündür.

En iyi dileklerimizle,

T.C. ESSEN BAŞKONSOLOSLUĞU
__________________


Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti