Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.01.16, 12:14   #8
Paneb
Uzman Üye

Paneb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 29
Ettiği Teşekkür: 3052
Aldığı Teşekkür: 6063
Rep Derecesi : Paneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Terbiyesiz
Standart Cevap: AKP Hükümeti, Hala, Meşru mudur?

Ben inanmayarak başlamak istemiyorum ki bu adamlar bu kadar oy almamıştır inanmıyorum dersem ve tüm koşullar gibi bende orda sabit kalırsam bu adamlar bu kadar oyu bi daha misliyle alır. Sıkıntı "yenildikten" sonra tükenmekte.
Önce şunu bi kabul ediyorum ki ; bu adamlar hükümet, meşru ya da değil, inan ya da değil. Sarızeybeği gerçekten çok takip ederim çünkü fikirlerimin çoğu uyuyor. Ama malesef Sarızeybekte sadece yazıyor ya da konuşuyor ama icraat olmuyor. Çünkü çobanlıktan ziyade kimse öne çıkmak istemiyor. Ben öncelikle ortada müspet ya da namüspet bir başarının olduğunu kabul edip buna karşı hamle bulunması gerektiğinden yanayım. Ama tabi senin armudun ham benim elmam çürük derken ya da sen ben meşruiyet tartışırken padişahlık babadan damada geçiyor.
Bizde mesuliyet tartışılmalı, muhalefet tartışılmalı. Ama sulu sepken gibi ne yağmur yağdığı ne kar olduğu belli olmayan her söylemin peşine düşersek, yakında başkanlık meşru mudur diye tartışmaya başlarız.

-Üstada sormuşlar kırılan kalp yine sever mi?
Üstat da;Evet demiş..
Adam peki demiş,
-Üstadım siz hiç kırılan bardaktan su içtiniz mi?
Üstat da cevap vermiş;Peki sen hiç bardak kırıldı diye su içmekten vazgeçtin mi?
Paneb isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Paneb'in Mesajına Teşekkür Etti.