Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.01.16, 23:39   #12
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161601
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu: ‘CHP Dava Partisine Dönüşmeli’

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
İki solcu bir araya gelemiyorken hala oy artışından bahsetmek hayal. Solculardan bir cacik olmaz. Sen kendi partine inanmazsan halkın inanmasını nasıl beklersin ki. Bazen bunlarda gizli akp'limi diye düşünmüyor değilim. Son seçimde oyunu artıramayanlar treni çoktaaan kaçırdı. Atatürkün milliyetciliğini anlamayan, birbirini yemeyi bırakamayan bir partiden(partililerden) ne bekliyorsunuz ki?
Hay sen çok yaşa. Ben söylüyorum ama uzun mu yazıyorum bilmem, arada kaynayıp gidiyor...

Net söylüyorum: Solcular genel olarak bilgilidir, herşeyin en iyisini onlar bilir. Ben daha iyi bilirim, benim dediğim daha iyi derler de, derler... Biad kültürü hiç yoktur. Başkaldırışlar demokrasi işte bu diye kamufle edilir.

Bir liderin etrafında birleşilmez, birleşilemez... Bu meyanda atı alan üsküdarı geçer...

Ben de Kartal gibi karar verip bu tür konulara yazmayacağım. Zira CHP li de oluyorum, Kılıçdaroğlu'nun avukatı da. Şimdiye kadar gördüğüm en demokrat, en çalışkan, en dürüst, en samimi parti başkanı Kılıçdaroğlu.

Ama işte Türk halkı için bunlar yetmiyor... Tam tersi etki yaratıyor, fazla mülayım...

Bizlere şirret biri lazım...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.