Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.01.16, 23:51   #137
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131036
Aldığı Teşekkür: 42518
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Evleneceğiniz Kişinin Eğitim Durumuna Önem Verirmisiniz?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MooN Mesajı göster
Yine mi salafiler

Ben diyorum ki bu saydığım şeyler kitapta yazıyor kitapta
Ben uydurmadım

Ama sen karşılık olarak her zaman 1906 senesini veriyosun
Demek´ki, 1906 senesinden olan Ingilterede cikan Mahkeme kararini Mesru görmüyorsun?.

Böylelikle Cocuk tecavüzcü Kulübünü Mesru görüp, Papazin kararinida dogrumu buluyorsun?.

Su Salafilerinden ne farkin var?.

He dogru, onlarda Bonus olarak Ölülerlede Cinsel iliskiye girilebiliniyordu degilmi?.

He hem konu, Evleneceğiniz Kişinin Eğitim Durumuna Önem Verirmisiniz?.

Yeniden Din catismasi cikartipta, Papazlarin Cocuk tecavüzlügünümü Mesrulastirmak niyetindesin?.

He sizin Sapiklar, he bizim gözümüze sokmaya calistigin Salafi Sapiklari.

Alevi, Sünni, Shi, veya Salafiyi ayirt edemiyorsun, bunlari bir kiliyorsun.

Dinlerinde ilerlemeye calisanlarida, Cocuk tecavüzcülerinle isbirligi istemeyenleride ayni taragin altina koyup, yama yapmaya calisiyorsun.

Serefim ve Namusum üzerine, her yerde karsi gelirim, sen Papazina karsi gelirmisin?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.