Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.01.16, 16:15   #49
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1444
Ettiği Teşekkür: 18126
Aldığı Teşekkür: 25835
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Windows 10 İşlemci Desteğini Yeniledi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
@Kartal

Abi, sen Wındows 7' yi DVD ile mi yoksa USB flash bellekle mi kurmaya çalışıyorsun?

Ben de SSD kart alacağım için araştırmaya devam ediyorum.

Bazıları BIOS ayarlarını değiştirerek SSD karta Windows 7' yi kurmuş.

Bazıları da BIOS ayarlarını default yapıp, diğer hardisk ve varsa USB bellekleri falan çıkarıp Windows 7' yi DVD ile kurmuşlar. Eğer daha önce USB flah bellekten kurmaya çalıştıysan, bir de DVD ile kurmayı dene.

Orjinal kutulu DVD si ile kurmaya çalışıyorum, kutu içerisinde hem 64-hemde 32 bit DVD var her ikisi ilede denedim, BIOS ayarlarınıda defult yaptım, üst mesajlarında yazdığın gibi iki BIOS sürümü geriye giderek sırasıyla BIOS yükledim olmadı, daha eski BIOS sürümü geriye gitmeyi gözüm kesmedi.

SSD testleri, senin için yüklüyorum.

Kartal Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.