Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.01.16, 03:11   #16
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39578
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu: ‘CHP Dava Partisine Dönüşmeli’

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi alkanaga Mesajı göster
Valla Aristocum, Türklüğün adının geçtiği sadece "Türk'ü YE" ismi kaldı. Ben itiraf ediyorum "ırkçıyım" fakat bu ırkçılık genetik mana da anlamlandırmayla ilişkili değil zira Anadolu tam bir gen çorbası, yani aradığın tüm milletlerden adam var. Bu sayede Türklüğün asil damarları da sulandırılmış görünüyor. En azından Millet bilinci olsun diyorum, bakıyorum o bile maalesef yok ve hatta bırak millet bilincinde olmayı vatandaşlık bilinci yok. Sadece menfaatini koşturan bir kitle ve arada kalan garibanlar.. Toplumsal bir anomali yaşıyoruz aslında.Tuhaf olanda bir ideoloji peşinden koştuğunu zanneden kişilerin neyin peşinde olduğunu dahi bilememesi. Ne sol ideolojiyi savunanın kalabalıkların "solculuk"tan anladığı var ne de" sağ" ideolojiyi savunanların sağcılıktan anladığı var. Konu din ve dinsizlik üzerine sıkışmış kalmış.
Din, kişileri teslimiyete sevk eder. İşsiz mi kaldın? "Allahın takdiri", zam mı geldi? " Buna da şükür". Kısaca teslimiyet ve tepkisizlik ve ardından toplumsal ilgisizlik, işsizlik, yoksulluk ve bir çok sosyal sorun....
Tek bir kelime ile cevap vereceğim: Aynen!